VENÜS BURÇLARA NELER GETİRİYOR ?

VENÜS BURÇLARA  NELER GETİRİYOR ?

10 Temmuz’a kadar Aslan burcunda ilerleyen aşk yıldızı Venüs abartılı, gösterişli aşkları, aşkta egoları, istek ve arzuları ortaya çıkarıyor.

Venüs Aslan burcunda ilerlerken adeta aşka aşık bir tutum sergileyebiliriz. Sevdiğimizden bize aşkını güçlü şekilde göstermesini, sevgisini açıkça belli etmesini, gösterişli tutum, davranış ve hediyelerle aşkını ilan etmesini bekleyebiliriz.

Venüs Aslan burcunda ilerlerken aşkta gurur öne çıkıyor. Dolayısıyla egolardan kaynaklanabilecek alınganlıklara, kırılganlıklara daha açık olabiliriz.

Venüs Aslan burcunda ilerlerken yaşadığımız tutku ve heyecanı gizlemek istemeyebilir, hatta herkes duysun ve görsün isteyebiliriz. Sosyal medyada paylaşımlar artabilir, her yanı kalpler, romantik söz ve görseller kaplayabilir.

Burcunuza göre Venüs Aslan transitinin sizi nasıl etkileyeceğine gelirsek:

Koç

Aşkta yaratıcılık, orijinallik peşinde olabilirsiniz. Farkında olmadan da olsa kendi istek ve beklentileriniz güçlü bir biçimde ortaya çıkarken, kalbinizin sesini dinleyeceğiniz, tutku ve heyecanlarınızın peşinde koşacağınız bir dönem içinde olabilirsiniz.

Boğa

Ailenizin tanıştıracağı ya da bir şekilde vesile olabileceği aşklara açıksınız. Köklerini geçmişten ve eski tanışıklıklardan alan aşklar da yaşayabilirsiniz. Ruhunuzdaki sevginin size yön vereceği bir dönem geçirebilirsiniz.

İkizler

Aşk bu dönemde size yakın çevrenizden, her gün gördüğünüz ve beraber olduğunuz kişiler arasından, komşularınızdan gelebilir. Aşkı ifade etmekte sınır tanımayabilirsiniz. Romantik şiirler yazmak, paylaşımlarda bulunmak, aşkınızdan bahsetmek için güzel bir dönem.

Yengeç

Aşkta keyifler, lüks ve konfor anlayışı ön planda. Size güven veren, kendinizi güvende hissettiren aşklar peşinde olabilirsiniz. Alışveriş ve harcamalarda da kesenin ağzını açabilirsiniz. Sevdiğinizi güzel hediyelerle şımartacağınız bir dönemdesiniz.

Aslan

Venüs burcunuzda ilerlerken, dönemin şanslı burcu sizsiniz. Aşktan, ilişkilerden yana oldukça kısmetlisiniz. Bu dönemde hayatınızın aşkıyla karşılaşabilir ve ilişkinizi yöneten, yönlendiren kişi olabilirsiniz.

Başak

Aşkta ruhsal uyum, huzur, sessizlik, sakinlik peşindesiniz. Sizi yormayan, kendinizi akışta hissedeceğiniz ve bu akışı birlikte hissedeceğiniz kişinin peşinde olabilirsiniz. Bunu bulmak kolay olmasa da ruh eşinizi aramakta kararlı olabilirsiniz.

Terazi

Sosyal açıdan oldukça renkli bir dönemden geçiyorsunuz. Hayata bakışınızda sevdikleriniz ve kalbinizden geçenler ön planda. Bu dönemde sosyal çevrenizden, arkadaş gruplarınızdan bir kişiye aşık olabilir, birlikte keyifli bir ilişkinin başlangıcına imza atabilirsiniz.

Akrep

Size sosyal itibar kazandıran, statü olarak sizden üst düzeyde, yaşça büyük veya olgun, mevki veya makam sahibi birine aşık olabilirsiniz. Aşkınızla göz önünde olmak isteyebilir, yaşadıklarınızın heyecanını ve tutkularınızı paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz.

Yay

Bu dönemde aşk size uzaklardan gelebilir. Gittiğiniz uzak bir yerde, bir seyahatte aşkı bulabilirsiniz. Bu kişi yabancı ya da sizden farklı kültürden biri olabilir. Birlikte gezmekten, yeni yerler keşfetmekten ve yeni maceralara atılmaktan zevk alabilirsiniz.

Oğlak

Aşkta derin duyguların ön planda olduğu bir dönem geçirebilirsiniz. Mükemmel bir aşkın peşinde olabilir, bunun için mücadeleye hazır bir tutum sergileyebilirsiniz. Öfke ve kıskançlığa kolayca dönüşebilecek tutumlardan uzak durmalısınız. Zengin veya güçlü bir kişiye aşık olabilirsiniz.

Kova

Venüs güzel ve keyifli birliktelikleri müjdeliyor. İlişkilerde şanslı bir dönemdesiniz. Karşınıza seveceğiniz, ilgi duyacağınız pek çok kişi çıkabilir bu dönemde. Sevdiğinizin size gösterdiği desteği gözardı etmemeli, şanslı olduğunuz bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz.

Balık

Aşkın emek gerektirdiğine inandığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Sevdiğiniz kişi için her ne gerekiyorsa yapabilirsiniz. Çalışkan, yardıma, hizmete hazır tutumunuzu sergilemekten geri durmayabilirsiniz. Aşkı çalışma ortamınızda, gündelik yaşamınızda, rutininizde bulabilirsiniz.