2 Ekim 2019 günlük burç yorumları...

2 Ekim 2019 günlük burç yorumları...

2 Ekim 2019 günlük burç yorumları...

KOÇ: Çevrenizdeki olaylar karşısında izlenmesi gereken yol için biraz aceleci davranıyorsunuz. Düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme çabası içindesiniz. İş yaşantınızda hesaplarınızı geriye dönük bir şekilde denetlemelisiniz.

BOĞA: Anlamlı ve iğneleyici sözlerinizle partneriniz ve çevreniz üzerinde olumsuz bir hava estireceksiniz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yorgun düşebilirsiniz.

İKİZLER: Yaşam pencerenize açılan bütün güzelliklere önem vereceksiniz. Bugün güçlü isteklerinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. Özgür ruhunuz atağa kalktığı zaman çevrenizdeki bağları kopartacak şekilde fevri davranıyorsunuz.

YENGEÇ: Bugün enerjinizi dengelemekte zorluk yaşayabilirsiniz. Çevrenizle olumlu şekilde paslaşıp çalışmayı seviyorsunuz. Önünüzdeki engelleri aşma konusunda becerinizi göstereceksiniz. Yanlış anlaşılmalardan sakınmalısınız.

ASLAN: Enerjinizin sizi zorladığını hatta temponuzun düştüğünü göreceksiniz. Maddi konularda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız çok çalışmalı ve paranızı biriktirmelisiniz. Finans konularına disiplin getirmenin zamanı geldi.

BAŞAK: Çelişkilerinizi kendi çabanızla yenmeyi öğreneceksiniz. Geçmişteki zorluklarla başa çıkmayı bir kez test edeceksiniz. Arkadaşlıklarınızın seviyesini değerlendireceksiniz. Aşk yaşamınızda bazı konular sorun haline gelebilir.

TERAZİ: Geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu. İsteklerinizde abartı olmanıza rağmen duygularınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Çevrenize epey hassas davranabilirsiniz.

AKREP: Yakıcı duygular içinde olmanıza rağmen gizlemeyi biliyorsunuz. Beraber olduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Yalnızlık önemli bir duygu. Katılacağınız toplantılarda kalabalık ortamlar sizi sıkabilir.

YAY: Mutsuz hissettiğinizde bulunduğunuz yerden uzaklaşmalısınız. Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanları seçerek motivasyon gücünüzü artırabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız bir olayın detayları bu dönemde ortaya çıkabilir.

OĞLAK: Hayallerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme planları yaparken ne düşündüğünüzü hiç kimse anlamayacak. Sosyal ilişkilerinizin yoğun olduğu bir dönem.

KOVA: Hayallerinizi askıya almanız gerekebilir. Yeni fırsatlar için beklemeli ve düşündüğünüz konu ne olursa olsun, denetimden geçirmeden uygulamaya başlamamalısınız. Ama bu konuda herhangi bir şikayetiniz olmayacak.

BALIK: Dış dünyadan koparak kendinizi toparlayacaksınız. İlişkilerinizde duygusallıktan çok mantığınızı öne çıkarmanız nedeniyle aranızda belli bir mesafe olacak. Bu kendinizi ciddi şekilde kontrol etmenizi sağlayacak.

Filiz Özkol