13 Aralık 2019 günlük burç yorumları

13 Aralık 2019 günlük burç yorumları

13 Aralık 2019 günlük burç yorumları...

KOÇ: Bilinçaltınız çok yoğun ve yaratıcılığınızı gizleme gereği duyuyorsunuz. Yapmak istediğiniz çok şey var. Tereddütlerin sizi yormasına izin vermemelisiniz. Bildiğiniz konulardan taviz vermeden yol almak zorundasınız.

BOĞA: Çevrenizde gelişen olaylara karşı değişik düşünceler üretmenize gerek yok. Bazıları farklı gibi görünse de, temelde ihtiyaçların aynı olması herkesi bir araya getiriyor. Bugün yer ve konumunuzu güzel koruyorsunuz.

İKİZLER: Yaşamınızla ilgili olumlu çıkış yapmak üzeresiniz. Mesleki başarınızı artırma çabasında olmanız herkesin dikkatini çekiyor. Görüştüğünüz kişiler üzerinde olumlu etki bırakmanız sizi mutlu edecek.

YENGEÇ: Kombinasyon burcunuz Akrep’teki savaşçı Mars, sizi olumlu etkiliyor. Uzun süredir bulunmak istediğiniz ortamlara girmeyi başarıyorsunuz. Düşüncelerinizde pozitif gelişmeler var. Artık esnek düşünme zamanı geldi.

ASLAN: Yaşamınızı ön plana çıkaracak ve kişisel özelliklerinizi ortaya koyacak çalışmalar içindesiniz. Bazı olayları irdelemenin zamanı geldi. Yaratıcılığınızı kullanmak için elinize geçen fırsatları değerlendirin.

BAŞAK: Karşıt burcunuzda ilerleyen ilham veren gezegen Neptün olumlu duygular veriyor. Bugün duygusal ilişkilerde hareketlenme var. Partnerinizle birlikte isteklerinizi gerçekleştirebilir ve bazı kararlar alabilirsiniz.

TERAZİ: Çevrenizi sorgulamak için uygun bir gün değil. Duygularınızı onlara anlatmak için göstereceğiniz çaba yanlış anlaşılabilir. Bugün yapacağınız en güzel şey her şeyi unutup kendinizi göstereceğiniz özel ilgi olmalı.

AKREP: Kombinasyon burcunuz Balık’ta ilerleyen ilham veren Neptün, kişisel cazibenizi artırırken aşk yaşantınızda hareketlenme söz konusu olacak. Dostlarınızın gösterdikleri ilgi karşısında mutlu olacaksınız.

YAY: Ailenizle ilgili yapıcı kararlar alırken onların sorunlarıyla uğraşacağınız bir gün olacak. Aynı zamanda evinizi güzelleştirecek çalışmalar yapacaksınız. Sinir sisteminiz biraz zayıf. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var.

OĞLAK: Kardeşlerle bağlarınızı güçlendirmek için yapacağınız işbirliği olumlu sonuç verecek. Yakın ilişkilerinizde pozitif davrandığınız zaman kendinizi huzurlu hissediyorsunuz. İletişim konusunda şanlısınız.

KOVA: Maddi kazançlarınızla ilgili özel durumlar söz konusu. Bütçenizi gözden geçirmenizde fayda var. Özellikle kendinizi mutlu hissettirecek kişisel şeyler satın almak isteyeceksiniz. Alışveriş için uygun bir gün.

BALIK: Burcunuzda ilerleyen ilham veren Neptün gezegeni sayesinde çok çekici bir görünüm sergiliyorsunuz. Partnerinizle ortak kararlar almak için uygun bir gün. Güvenin çok önemli olduğunu ona hissettirin.

Filiz Özkol