12 Şubat 2020 günlük burç yorumları...

12 Şubat 2020 günlük burç yorumları...

12 Şubat 2020 günlük burç yorumları...

KOÇ: Çevrenizdeki olaylar karşısında izlenmesi gereken yol için biraz aceleci davranıyorsunuz. Düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme çabası içindesiniz. İş hayatınızda hesaplarınızı geriye dönük bir şekilde denetlemelisiniz.

BOĞA: Anlamlı ve iğneleyici sözlerinizle partner ve çevrenizde olumsuz bir hava estireceksiniz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yorgun düşebilirsiniz.

İKİZLER: Yaşama açılan bütün güzelliklere önem vereceksiniz. Bugün güçlü isteklerinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. Özgür ruhunuz atağa kalktığı zaman herkesle bağları kopartacak şekilde fevri davranıyorsunuz.

YENGEÇ: Enerjinizi dengeleme konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Çevrenizle olumlu paslaşarak çalışmayı seviyorsunuz. Önünüzdeki engelleri aşma konusunda becerinizi göstereceksiniz. Yanlış anlaşılmalardan sakınmalısınız.

ASLAN: Yoğun enerjinin sizi zorladığını hatta temponuzun düştüğünü göreceksiniz. Maddi konularda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız çok çalışmalı ve paranızı biriktirmelisiniz. Finans konularına disiplin getirmenin tam zamanı.

BAŞAK: Çelişkilerinizi yenmeyi öğreneceksiniz. Geçmişte yaşadığınız zorluklarla başa çıkmayı öğreniyorsunuz. Arkadaşlıklarınızın seviyesini değerlendireceksiniz. Aşk yaşamınızda bazı konular sorun haline gelebilir.

TERAZİ: Geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu. İsteklerinizde abartılı olmanıza rağmen duygularınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Çevrenize karşı hassas davranışlar sergileyebilirsiniz.

AKREP: Güçlü duygularınızı gizlemeyi iyi biliyorsunuz. Beraber olduğunuz kişileri gözünüzde büyütebilirsiniz. Yalnızlık sizin için çok önemli. Katılacağınız toplantılarda kalabalık ortamlar sizi sıkabilir.

YAY: Kendinizi mutsuz hissettiğiniz zaman bulunduğunuz yerden uzaklaşmalısınız. Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanları seçerek motivasyon gücünüzü artırmalısınız. Geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisi bu dönemde görebilir.

OĞLAK: Hayallerinizle baş başa kalma arzusu içindesiniz. Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme planlarıyla hareket ederken, ne düşündüğünüzü hiç kimse anlamayacak. Sosyal ilişkilerinizin yoğun olduğu bir dönem.

KOVA: Hayallerinizi askıya almanız gerekiyor. Yeni fırsatlar için beklemeli ve düşündüğünüz konu ne olursa olsun, denetlemeden uygulamaya geçmemelisiniz. Ama bu konuda herhangi bir şikayetiniz olmayacak.

BALIK: Dış dünyadan kopararak kendinizi toplayacaksınız. İlişkilerde duygusallıktan çok mantığı ön plana çıkarmanız nedeniyle aranızda mesafe olacak. Bu sizin kendiniz daha sıkı şekilde kontrol etmenizi sağlayacak.

Filiz Özkol