1 Ekim 2019 günlük burç yorumları...

1 Ekim 2019 günlük burç yorumları...

1 Ekim 2019 günlük burç yorumları...

KOÇ: Sezgilerinizi istediğiniz alanda kullanabileceğinizi çevrenize ispat etmelisiniz. Bugün, iletişim konusunda hızlı hareket ediyor olmanız, gününüzü başarılı geçirmenize neden olacak. İsteklerinizde artışlar gözleniyor.

BOĞA: Yaşamı olduğu gibi kabul eden, oyunları kurallarına göre oynayan kişilerdensiniz. Zarif kişiliğiniz altında çok güçlü bir karakter yatıyor. Bugün, sizin için değerli olan dostlarınızı ağırlama fırsatı yakalayacaksınız.

İKİZLER: Duygularınızı mantığınızla birleştirmek isteyecek ve bu konuda da başarılı olacaksınız. Güçlü düşünmek ve büyük oynamak istiyorsunuz. Size destek verecek kişilerin aynı özelliklere sahip olmasını beklemeniz son derece doğal.

YENGEÇ: Bugün hiç kimseye hesap vermek istemiyor olmanız karşınızdaki kişiyi çok zor durumda bırakıyor. İstekleriniz doğrusunda hareket etmekle kişisel beklentilerinizi ortaya koyacaksınız. İletişiminiz mükemmel olacak.

ASLAN: Aşk konusunda duygusal gelişmeler sizi bekliyor. Çevrenizde ilginç ve özgürlük duygularınızı sınırlandırmayacak ilişkiler gündeme gelecek. Kalbi dolu olanlar için daha ilginç bir gün. Sosyal aktiviteleriniz hızlı gelişecek.

BAŞAK: Epey hareketli bir gün. Duygularınızın doğrultusunda yaşamaktan hoşlanıyorsunuz. Karşılıklı ilişkilerinizde yoğun bir talep altında kalacağınız kesin. Bulunduğunuz ortamlarda karşı cins etkiniz altında kalabilir

TERAZİ: Kendisine çok değer veren birisiniz. Ama asıl sahip olduğunuz değerler konusunda sahiplenici davranamıyorsunuz. Bugün karşı karşıya kaldığınız her olay konusunda iyi bir düşünme yetisine sahipsiniz.

AKREP: Yaşamınızı kuruntular zinciri haline getirmekte üstünüze yok. İş çevrenizde gelişen ve sizi çok az da olsa tedirgin eden gelişmeler yaşamak istemiyorsunuz. Çevrenizin sözlerine dikkat edin.

YAY: Bilinçaltınıza çok baskı yapıyorsunuz. Yapacağınız her çalışma için yeterli enerjiye sahip olmanıza rağmen, başkalarının yüklediği sorumluluklar yüzünden dengeniz bozulabilir. Bu durum biraz da sizin hatanız.

OĞLAK: Geçmişin küskünlüklerini bir kenara bırakın. Önünüzde yaşanacak çok güzel günler var. Bunun için kendinizi mutsuz etmeyin. Bugün karşılaştığınız her olayın altında nedenler arıyor ve gergin bir ortam yaratıyorsunuz.

KOVA: Duygularınızı istediğiniz gibi yönlendireceğiniz bir gün. Girdiğiniz ortamlarda dikkat çekici davranma konusunda engel tanımıyorsunuz. Başarınız, sosyal ilişkilerinizdeki uyumlu davranışlarınızla paralel gelişiyor.

BALIK: Duygusal konularda derin bir kavrama yeteneğine sahipsiniz. Partnerinizle yoğun duygular yüzünden zor anlar geçirebilirsiniz. Onun çalışma temposunun yüklü olması nedeniyle zaman karmaşası yaşayacaksınız.

Filiz Özkol